ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟN
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟN

το επίσημο forum..
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  Επιστροφή Στο ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟΝΕπιστροφή Στο ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟΝ  

 

 Julio Garcia,Petros Filaniotis,Stelios Okkarides

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mariosaelgate3
Νέο μέλος
Νέο μέλος
mariosaelgate3


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Registration date : 10/01/2009

Julio Garcia,Petros Filaniotis,Stelios Okkarides Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Julio Garcia,Petros Filaniotis,Stelios Okkarides   Julio Garcia,Petros Filaniotis,Stelios Okkarides EmptyΔευ Ιαν 12, 2009 3:48 pm

ο γκαρσια οδευει προς παραλιμνι και ο φιλανιωτης προς σαλαμινα,ενω φημες αναφερουν οτι ο οκκαριδης ερχεται στην ομαδα μας(δε μπορει να ερθει ομως,αν δε λυσει το συμβολαιο του με την ομαδα που αγωνιζεται)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tartareanael
Διαχειριστές
Διαχειριστές
tartareanael


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Registration date : 09/09/2008

Julio Garcia,Petros Filaniotis,Stelios Okkarides Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Julio Garcia,Petros Filaniotis,Stelios Okkarides   Julio Garcia,Petros Filaniotis,Stelios Okkarides EmptyΔευ Ιαν 12, 2009 4:50 pm

Δεν θέλω τον Οκκαρίδη εγώ. Τραυματίζεται πολύ εύκολα. Για τον Πέτρο δεν με ενοχλεί καθόλου που φεύγει. Όμως για τον Γκαρσία πιστεύω πως είναι μεγάλο λάθος του προπονητή που αφήνει τον παίχτη αυτό να φύγει χωρίς να του δώσει ευκαιρίες. Πιστεύω πως ο παίχτης αυτός μπορεί να παίξει πολύ μπάλα. Ήρθε πιντομένος από άλλο πρωτάθλημα και του χρόνου θα μου έπαιζε μπάλα. Αυτό έπρεπε όλοι να το ξέραμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Julio Garcia,Petros Filaniotis,Stelios Okkarides
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟN :: Ποδόσφαιρο-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις