ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟN

το επίσημο forum..

ΦόρουμΦόρουμ  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών  Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  Επιστροφή Στο ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟΝΕπιστροφή Στο ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟΝ  

Μοιραστείτε | 

ΑΕΛ - ΑΕΚ // ΣΧΟΛΙΑ // ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΣΙΡΕΙΟ // 16.00

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nixtovatis_ael
Διαχειριστές
Διαχειριστές

Αριθμός μηνυμάτων : 90
Registration date : 09/09/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΕΛ - ΑΕΚ // ΣΧΟΛΙΑ // ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΣΙΡΕΙΟ // 16.00   Κυρ Φεβ 01, 2009 9:59 am

Σχόλια πριν το παιχνίδι

AEL ST.JOHN ALABAMA
Μoderators
Μoderators

Αριθμός μηνυμάτων : 43
Registration date : 09/12/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΕΛ - ΑΕΚ // ΣΧΟΛΙΑ // ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΣΙΡΕΙΟ // 16.00   Τετ Φεβ 04, 2009 8:15 pm

OLOI OI DROMOI TIN KIRIAKI ODIGOUN TSIRIO KAI POUPOTE ALLOU KAI KANENAS NA MIN MINI STO SPITI EXALOU DEN THA TO DIXNI..ATE AELARA NA TUS STILOUME STIN B' KATIGORIA TUS POUSXTIES
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
tartareanael
Διαχειριστές
Διαχειριστές

Αριθμός μηνυμάτων : 87
Registration date : 09/09/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΕΛ - ΑΕΚ // ΣΧΟΛΙΑ // ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΣΙΡΕΙΟ // 16.00   Πεμ Φεβ 05, 2009 8:47 am

το παιχνίδι είναι πολύ δύσκολο. Οι Αεκτζίδες όσον και να θέλουν να μας περάσουν το μήνυμα πως κατάθεσαν τα όπλα τα πράγματα δεν είναι έτσι. Θα έρθουν και θα κτυπήσουν το παιχνίδι με κάθε τρόπο. Θεμιτό ή αθέμιτο. Η κλήρωση του Σταμάτη είναι προκλητική και πολύ φοβάμαι θα έχουμε τράβαλα την Κυριακή με την διαιτησία.

[AELioKing]
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 33
Registration date : 14/12/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΕΛ - ΑΕΚ // ΣΧΟΛΙΑ // ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΣΙΡΕΙΟ // 16.00   Πεμ Φεβ 05, 2009 10:35 pm

oloi prpi n pame ekei k n ipostiri3oume tn aelara mas kai fisika n anevasoume tn psixologia twn pextwn mas kai oso gia t 3ponto nmz pos 8 t paroume eukola den nomizw p0s exoume apolies
mariosaelgate3
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Registration date : 10/01/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΕΛ - ΑΕΚ // ΣΧΟΛΙΑ // ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΣΙΡΕΙΟ // 16.00   Παρ Φεβ 06, 2009 2:43 pm

polla wraio to reportaz p ekamete gia thn aek.eidika gia tous 3imarismenus

ΑΕΛ - ΑΕΚ // ΣΧΟΛΙΑ // ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΣΙΡΕΙΟ // 16.00
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟN :: Ποδόσφαιρο-
Μετάβαση σε:  
Δωρεάν φόρουμ | © phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Δημιουργήστε ένα μπλογκ