ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟN

το επίσημο forum..

ΦόρουμΦόρουμ  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών  Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  Επιστροφή Στο ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟΝΕπιστροφή Στο ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟΝ  

Μοιραστείτε | 

«Πατάει» στο συμβόλαιο ο Πάνος

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nixtovatis_ael
Διαχειριστές
Διαχειριστές

Αριθμός μηνυμάτων : 90
Registration date : 09/09/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: «Πατάει» στο συμβόλαιο ο Πάνος   Παρ Ιαν 29, 2010 4:18 pm

Σε αδιέξοδο κατέληξαν οι διαπραγματεύσεις του Πάνου Κωνσταντίνου με την ΑΕΛ σχετικά με την απόκτηση της ελευθέρας του. Όπως πληροφορείται η ιστοσελίδα μας η μεριά του κύπριου πορτιέρο «πατάει» στο συμβόλαιο το οποίο υπέγραψε πριν απο ένα περίπου χρόνο απαιτώντας πέραν 120,000 ευρώ προκειμένου να αποχωρήσει απο την ΑΕΛ.

Προς το παρών οι διαπραγματεύσεις βρίσκονται σε αδιέξοδο καθώς οι της ΑΕΛ αρνούνται να καταβάλουν ένα τέτοιο ποσό αφού προτίθενται να του δώσουν την ελευθέρα του.

Ο κύπριος πορτιέρο που εκπροσωπείται απο τον γνωστό νομικό Κρίς Τριανταφυλλίδη, δεν αποκλείεται να προσφύγει στα πολιτικά δικαστήρια σε περίπτωση που η ΑΕΛ δεν ανταποκριθεί στις απαιτήσεις του.

Xρήστος Ζαβός

«Πατάει» στο συμβόλαιο ο Πάνος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟN :: Ποδόσφαιρο-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | © phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Αποκτήστε ένα μπλογκ