ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟN
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟN

το επίσημο forum..
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  Επιστροφή Στο ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟΝΕπιστροφή Στο ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟΝ  

 

 Tα κατάφερα επιτέλους.

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
fitros
Νέο μέλος
Νέο μέλος
fitros


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Registration date : 04/11/2008

Tα κατάφερα επιτέλους. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Tα κατάφερα επιτέλους.   Tα κατάφερα επιτέλους. EmptyΤρι Νοε 04, 2008 11:47 am

Φίλε μου Tartareanael Wink σε χερετώ. Μετά από πολύ καιρό κατάφερα να κάνω εγγραφή στο μπλοκ σου ως μέλος. Μ΄αρέσει πολλά η σελίδα σου και σου εύχομαι ότι καλύτερο στην συνέχεια. Επειδή σε γνωρίζω προσωπικά ξέρω ότι θα κάνεις ότι παιρνά από το χέρι σου να κρατήσεις έτσι όμορφο και ωραίο το μπλοκ σου.

Πάντως ο nixtovatis που έκανε το φορουμ είναι πολλά δυνατος. Συγχαρητήρια και στους δύο και εύχομαι καλές συζητήσεις. Ελπίζω να κάνουν και άλλοι εγγραφή.

φιλικά
Φίτρος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nixtovatis_ael
Διαχειριστές
Διαχειριστές
Nixtovatis_ael


Αριθμός μηνυμάτων : 90
Registration date : 09/09/2008

Tα κατάφερα επιτέλους. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tα κατάφερα επιτέλους.   Tα κατάφερα επιτέλους. EmptyΤρι Νοε 04, 2008 3:40 pm

Φιλε
Fitro καλωσόρισες στο μπλόκ και στο Forum..
Σου Εύχομαι καλές συζήτησις..
Σε Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fitros
Νέο μέλος
Νέο μέλος
fitros


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Registration date : 04/11/2008

Tα κατάφερα επιτέλους. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tα κατάφερα επιτέλους.   Tα κατάφερα επιτέλους. EmptyΤρι Νοε 04, 2008 4:54 pm

φίλε Nixtovatis_ael είμαι φίλη Very Happy

φαίνετε πως δεν διαβάζεις το ael-limassol.net. Όποτε μου δοθεί η ευκαιρία σας κάνω διαφήμηση. Ο ταρταριαν είναι πολύ καλός φίλος αλλά αλήθεια το μπλοκ είναι πολύ καλό και αξίζει να το επισκέπτεται κανείς. Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tartareanael
Διαχειριστές
Διαχειριστές
tartareanael


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Registration date : 09/09/2008

Tα κατάφερα επιτέλους. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tα κατάφερα επιτέλους.   Tα κατάφερα επιτέλους. EmptyΤρι Νοε 04, 2008 4:58 pm

καλοσώρισες φιλενάδα μου στο μπλοκ μου. Καλά τζαι έκαμες το. Βαρέθηκα να σου λαλώ να μας κάνεις την τιμή να γίνεις μέλος. cheers επιτέλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fitros
Νέο μέλος
Νέο μέλος
fitros


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Registration date : 04/11/2008

Tα κατάφερα επιτέλους. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tα κατάφερα επιτέλους.   Tα κατάφερα επιτέλους. EmptyΣαβ Νοε 22, 2008 8:39 pm

Δεν γράφω συχνά ρε ταρταριαν στο φορουμ σου αλλά μπαίνω κάθε μέρα τζαι στο μλόκ τζαι στο φόρουμ. Μακάρι σύντομα να έχεις τζαι άλλα μέλη γιατί είναι πολλά ωραία η δουλειά που κάνετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
7-14AEL
Νέο μέλος
Νέο μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 18/12/2008

Tα κατάφερα επιτέλους. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tα κατάφερα επιτέλους.   Tα κατάφερα επιτέλους. EmptyΠεμ Δεκ 18, 2008 4:14 pm

Σας χαιρετω, νομιζω εκαταφερατα να γινω μελος. Συνχαρητηρια σε ολους για το ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟΝ θα τα λεμε συχνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tartareanael
Διαχειριστές
Διαχειριστές
tartareanael


Αριθμός μηνυμάτων : 87
Registration date : 09/09/2008

Tα κατάφερα επιτέλους. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tα κατάφερα επιτέλους.   Tα κατάφερα επιτέλους. EmptyΠεμ Δεκ 18, 2008 4:58 pm

καλοσόρησες φίλε/φίλη στην μπλοκάρα μας. Σου ευχόμαστε καλές συζητήσεις. Τα λέμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nixtovatis_ael
Διαχειριστές
Διαχειριστές
Nixtovatis_ael


Αριθμός μηνυμάτων : 90
Registration date : 09/09/2008

Tα κατάφερα επιτέλους. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tα κατάφερα επιτέλους.   Tα κατάφερα επιτέλους. EmptyΣαβ Δεκ 20, 2008 5:11 pm

7-14AEL έγραψε:
Σας χαιρετω, νομιζω εκαταφερατα να γινω μελος. Συνχαρητηρια σε ολους για το ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟΝ θα τα λεμε συχνα.
Καλωσόρισες στο forum και στο blog
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Tα κατάφερα επιτέλους.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΑΕΛ ΜΟΥΡΜΟΥΡΚΟN :: Γενικά θέματα-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις